Już dzisiaj mamy kolejną okazję do przełamania tej fatalnej serii. Po sobotnim remisie z Wolfsburgiem kolejnym przeciwnikiem Aptekarzy będzie Darmstadt. Drużyna Torstena Fringsa również nie spisuje się ostatnio najlepiej. Można więc rzec: teraz albo nigdy!

Od siedmiu kolejek czekamy na zwycięstwo zawodników Bayeru. Na nic zdała się zmiana szkoleniowca. Wszystko wskazuje na to, że Korkut nie popracuje zbyt długo na BayArena. Nie jest to jednak żadne zaskoczenie, patrząc na jego trenerską przeszłość. Dlaczego więc został on szkoleniowcem Bayeru? To pytanie chyba już na zawsze pozostanie zagadką.

Tayfun Korkut ma jednak dziś niepowtarzalną okazję, aby przekonać do siebie kibiców choć w jednym procencie. Darmstadt w ostatnich sześciu spotkań odniosło aż pięć porażek. Ciężko za to o lepszą okazję na przełamanie. Niemniej jednak Darmstadt nie jest drużyną, z którą gra nam się łatwo i przyjemnie. Na trzy spotkania przegraliśmy aż dwa. Jeśli dodamy do tego fakt, że gramy dziś na wyjeździe to o zwycięstwo łatwo nie będzie.

Co gorsza, będziemy musieli sobie poradzić bez kontuzjowanego Bendera, Chicharito, Taha, pauzującego za kartki Aranguiza oraz zawieszonego do końca sezonu Calhanoglu. Drużyna gospodarzy ma również swoje problemy, gdyż zagrają bez kontuzjowanych Niemeyera, Olijnyka oraz Rosenthala, a za kartki pauzuje Sirigu.

Jak więc zakończy się dzisiejszy pojedynek. Czy wrócimy w końcu na właściwe tory, czy też będziemy kontynuować marsz ku dna tabeli. Mecz już za chwilę…

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!