Sportowo mecz Bayeru z Barceloną skończył się porażką. Ale gracze zdobyli wymarzone koszulki. Te jednak zostały odebrane piłkarzom przez Rudiego Vollera.

Na boisku mecz przegrany, ale chociaż zostały koszulki, w tym ta najcenniejsza – Leo Messiego. Niezrozumienie całej sytuacji wyraził Rudi Voller.

Spór o koszulkę Messiego

Już w przerwie doszło do rywalizacji o koszulkę Argentyńczyka. Mimo trwania meczu i przegrywania 0:1, Kadlec dokonał wymiany koszulek z Messim. Wziął ją jednak od niego Friedrich i po zakończeniu spotkania, Kadlec ponownie dostał koszulkę od Argentyńczyka.

90% zespołu wolne od rozpraszania się

Całą sytuację podsumował Voller w wywiadzie dla Bild: „90% zespołu koncentrowało się na meczu”. O zachowaniu Kadleca i Friedricha wypowiedział się jednak inaczej: „Co obaj zrobili, to było z pewnością za dużo tego dobrego. Jeszcze z nimi nie rozmawiałem, ale mam taki zamiar”.

Koszulki Messiego na sprzedaż na cele charytatywne

Kadlec i Friedrich cieszyli się zbyt szybko. Voller zapowiedział, że obaj oddadzą swoje koszulki. „Gwarantuję, że Kadlec i Friedrich oddadzą koszulki dla dobra sprawy” – podsumował.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!