AWD Arena jest w tym sezonie niezdobytą twierdzą. Gospodarze rozegrali na tym obiekcie 8 meczów, odnosząc 4 zwycięstwa i 4 razy remisując.

„Sytuacja jest taka, że chcemy zakończyć rok na własnym obiekcie wygrywając z Leverkusen” – mówi dyrektor sportowy gospodarzy sobotniego meczu Joerg Schmadtke.

Michael Ballack planuje jednak zakończyć super serię Hannoveru. „Oczywiście nadal możemy atakować szczyt tabeli. Różnica nie jest tak duża. Musimy wygrać oba mecze do przerwy zimowej”.

Bayer może wystąpić bez Stefana Kiesslinga (problemy z karkiem). Hannover chce się przeciwstawić planom Ballacka. Zwycięstwo spowoduje, że będą tylko punkt za Bayerem w tabeli.

Emmanuel Pogatetz przyznaje: „Chcemy pozostać w kontakcie z miejscami dającycymi awans do europejskich pucharów”. Dyrektor Schmadtke dodaje: „Biorąc pod uwagę nasze osiągnięcia w domu zwycięstwo jest bardzo potrzebne”.

Hannover tylko dwa razy był niepokonany na własnym obiekcie podczas rundy jesiennej – sezon 1967/1968 i 1972/1973. Wynik wtedy to 5 zwycięstw i 4 porażki. Czy Bayerowi uda się zagrodzić drogę gospodarzom do wyrównania swoich rekordów?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!