W ankiecie naszego portalu, użytkownicy wybrali Toniego Kroosa najlepszym piłkarzem Bayeru w sezonie 2009/2010. Młody pomocnik wyprzedził Stefana Kiesslinga i Samiego Hyypię.

Sonda cieszyła się sporym zainteresowaniem i ostatecznie oddano 165 głosów. 56 głosów (34%) oddano na Toniego Kroosa, byłego już niestety zawodnika Bayeru. W minionym sezonie Toni dzielnie dyrygował poczynaniami ofensywnymi czwartej drużyny Bundesligi, na dodatek ustrzelił 9 bramek (z których kilka było rzadkiej urody) i zanotował 12 asyst. Dobra gra zaowocowała debiutem w reprezentacji Niemiec i wyjazdem na Mundial do RPA.

Drugie miejsce zajął Stefan Kiessling, który na tej samej pozycji znalazł się w klasyfikacji strzelców Bundesligi. Nasz najlepszy snajper uzbierał 44 głosy (27%). Kiessling nie tylko strzelał w minionym sezonie (21 bramek), ale również siedmiokrotnie asystował. Wciąż czeka jednak na swoje pierwsze trafienie w reprezentacji.

Najniższe miejsce na podium zajął Sami Hyypia, dla którego był to pierwszy sezon na BayArenie. Fin dosyć szybko podbił serca kibiców „Aptekarzy”, a w naszej ankiecie uzbierał 24 głosy (15%), co jest bardzo dobrym wynikiem, jak na obrońcę. Hyypia niemal przez całe rozgrywki był zaporą nie do przejścia dla napastników rywali. W dodatku młodzi zawodnicy Bayeru mogli się wiele nauczyć od utytułowanego i doświadczonego Fina.

Na kolejnych pozycjach znaleźli się:

Rene Adler – 14 głosów (8%)

Tranquillo Barnetta – 11 głosów (7%)

Arturo Vidal i Eren Derdiyok – 8 głosów (5%).

W naszej nowej sondzie, prosimy o wybranie najlepszego, Waszym zdaniem, spotkania Bayeru w ubiegłym sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!