Trwają negocjacje odnośnie pozyskania bramkarza Bernda Leno z VFB Stuttgart. Stanęły jednak w martwym punkcie, ze względu na znaczne oddalenie się emocjonalne obu stron.

Bayer Leverkusen jest w stanie zapłacić 7 mln euro. Negocjacje z obecnym bramkarzem Aptekarzy Rene Adlerem będą prowadzone dopiero wtedy, gdy ten wróci do zdrowia. Dyrektor generalny klubu Wolfgang Holzhauser podkreśla: „Obie strony muszą być przygotowane do rozmów”.

Jak się wydaje jest to tylko zasłona dymna. Szefowie Bayeru chcą przygotować sobie solidny grunt, aby w kulturalny sposób pożegnać się z Rene Adlerem. A co się stanie jeśli zarówno Adler jak i Leno nie będą stali pomiędzy słupkami klubu z Bay Arena w przyszłym sezonie?

„Mamy coś w zanadrzu” – przekonuje Holzhauser dla „Sport Bild”. W kręgu najbardziej prawdopodobnych spekulacji pojawiają się dwa nazwiska: na pierwszym planie Tim Wiese, którego kontrakt z Werderem Brema wygasa z końcem sezonu i już od początku roku można będzie negocjować jego umowę na sezon 2012/2013 (wolny transfer). Drugim kandydatem jest 21 – latek z Freiburga Oliver Baumann.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!