Gracze pierwszego zespołu Bayeru Leverkusen zaliczą testy wydolnościowe na obiektach Bay Areny przed inauguracją treningów przygotowujących do rundy rewanżowej Bundesligi zaplanowanych na wtorek. Kadra Aptekarzy uda się na obóz do Portugalii w środę.

Aptekarze powrócili do treningów po dwu tygodniowej przerwie Świątecznej i Noworocznej. Sztab szkoleniowy zaplanował na wtorek testy wydolnościowe na obiektach Bay Arena. Po pierwszym dniu w Leverkusen, zespół uda się w środę samolotem z Dusseldorfu do Lizbony na obóz przygotowawczy w portugalskim Algarve.

Miejscem przygotowań będzie kurort Cascade usytuowany w miejscowości Lagos. Przewidywane są dni pełne słońca i w komfortowej temperaturze od 15 do 17 stopni. Obiekty, oddane do użytku w ubiegłym roku, są usytuowane obok piłkarskiej akademii prowadzonej przez Svena Gorana Ericssona. Mają dwa pełnowymiarowe boiska, spełniające wszelkie regulacje FIFA. Warunki stwarzają idealne możliwości do koncentracji jedynie na przygotowaniach do rundy wiosennej. Kierownik drużyny Hans Peter Lehnhoff potwierdza, że „warunki są znakomite”.

Trzy spotkania towarzyskie przed meczem z Mainz

Bayer zagra dwa mecze towarzyskie podczas pobytu w Portugalii: 8 stycznia z RKC Waalwijk w Lagos i 11 stycznia z SC Heenreveen w Albufeira. Ostatni mecz towarzyski, przed inauguracją z Mainz zaplanowaną na 22 stycznia, Bayer zagra 17 stycznia o 15 na stadionie Haberlanda przeciwko De Graafschap. Wszyscy rywale grają w I lidze holenderskiej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!