We wtorek Aptekarze powrócili do treningów. Po wygranej z Augsburgiem zespół dostał 2 dni wolnego na odbudowę przed sobotnimi derby. W zajęciach brał udział Eren Derdiyok.

Derdiyok miał także indywidualny dodatkowy trening. Szwajcar po dwutygodniowej przerwie jest w dobrym nastroju: „Wygląda to dobrze przed sobotą. Nie mam żadnych problemów ze stopą” – mówi.

Piłkarze wykorzystywali wolne dni do odprężenia w połączeniu z obserwowaniem ostatnich dni karnawału, co może pomóc w odbudowie fizycznej i mentalnej przed dalszymi meczami. Oprócz Derdiyoka w zajęciach wziął udział Ortega, który zaliczył z Augsburgiem swój 10 minutowy debiut w Bundeslidze, w którym wyglądał bardzo pewnie.

Trzy gole w 10 minut w ostatnim meczu bardzo wszystkich zadowoliły. Zwłaszcza Rudiego Vollera, który liczy na dalsze wsparcie ze strony fanów.

Robin Dutt dodaje: „Potrzebujemy koncentracji na utrzymaniu stale dobrej formy i posiadaniu większej pewności siebie. Byłoby dobrze, gdybyśmy grali jak w ostatnim meczu” – powiedział trener.

Aptekarze nie zapomnieli o porażce z pierwszej rundy 1:4. „To nas zabolało. Nie zapomnieliśmy o tym. Chcemy rewanżu” – zapowiada Holzhauser.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!