Do drugiego organizowanego przez nas wyjazdu, na mecz Bayeru Leverkusen, tym razem do Berlina na mecz z ostatnią w tabeli Herthą BSC, pozostało zaledwie 33 dni. W związku z tym podajemy kolejne informacje w sprawie wyjazdu.

Najważniejszą informację jest fakt, iż po naradzie postanowiliśmy wprowadzić zaliczki pieniężne, aby uniknąć sytuacji w których ktoś po prostu zrezygnuje w ostatniej chwili i nie będzie kogo znaleźć na jego miejcę. Zaliczka wynosić będzie 50% kwoty za przejazd, czyli dla członków fanclubu: 45 zł, a dla pozostałych osób: 60 zł. Są 3 sposoby na wpłacenie zaliczki: Przelanie gotówki na konto bankowe, wysłanie jej pocztą, oraz dla osób mieszkających w Krakowie, w Katowicach, oraz we Wrocławiu- osobiste przekazanie zaliczki osobom do tego wyznaczonym.

Ważną informacją jest również fakt, iż pozostały jeszcze 3 wolne miejsca na ten wyjazd. Jeżeli w 17 osobowym busie zostanie więcej niż jedno wolne miejsce, będziemy musieli powrócić do rezerwacji na 11 osobowego busa, tak że osoby które najdłużej zwlekały z zapisaniem się na listę i znajdują się na niej na miejscach od 12 w zwyż, nie mogą być jeszcze pewne wyjazdu. Zdecydowaliśmy się na to, iż nie chcemy z własnej kieszeni dopłacać do wyjazdu. Tak więc pozostały jeszcze 3 wolne miejsca i jeżeli znacie kogoś kto sympatyzuje z Bayerem, bądź chciałby zobaczyć Bundesligę na żywo, informujcie i namawiajcie go do wyjazdu.

Bardziej szczegółowe informacje na temat wpłat zaliczek podamy we wtorek. W wypadku, gdyby wyjazd 17-osobowym busem nie doszedł do skutku i musielibyśmy jechać tylko w 11 osób, osobom które wpłaciły zaliczkę z miejsc od 12 w górę, zostanie ona zwrócona w całości.

Obecna lista na ten wyjazd wygląda tak: klik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!