Miło nam jest poinformować, iż na zimowy wyjazd do niemieckiej stolicy na mecz, w którym berlińska Hertha podejmie Bayer 04 Leverkusen, pozostały zaledwie dwa wolne miejsca w 17 osobowym busie!

Spotkanie w Berlinie odbędzie się w piątek, 11 grudnia bierzącego roku. W związku z tym wyruszymy z Wrocławia ok. godziny 13, a pierwszy gwizdek sędziego na Olympiastadion usłyszymy o 20:30. Po meczu udamy się metrem do centrum niemieckiej stolicy, gdzie zobaczymy m.in. bramę brandenburską, Reichstag, czy Alexanderplatz, na którym mieści się olbrzymia wieża telewizyjna. Po nocnym zwiedzaniu, które nie powinno zająć nam więcej niż 2-3 godziny, wyruszymy w stronę Polski, a w stolicy Dolnego Śląska pojawimy się ok. 4-5 rano.

Koszty:

Osoby zarejestrowane w FanClubie płacą za przejazd zaledwie 90 zł! Natomiast wszyscy pozostali zapłacą za przejazd 30 zł więcej. Koszt biletu na sektor gości wynosi niewięcej niż 17 euro.

Jak się zapisać na wyjazd?

Aby zapisać się na drugi, organizowany przez nas wyjazd na mecz, należy przesłać do nas maila ze zgłoszeniem, na adres: m.styrnik@bayerleverkusen.pl

Zgłoszenia do pobrania dostępne są tutaj:

Dla członków fanklubu

Dla pozostałych chętnych

Jeżeli ktoś będzie miał problem z pobraniem, lub wysłaniem zgłoszenia, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na naszym forum, do użytkownika Matinho, w której należy zamieścić takie informacje jak: Imię, nazwisko, data urodzenia, adres, miasto, kod pocztowy, oraz numer kontaktowy i ewentualnie gadu-gadu.

Póki co mamy 15 osób zapisanych na ten wyjazd, w związku z czym zmieniliśmy rezerwacje, z 11 na 17 osobowego busa.

Warto pamiętać o tym, że Berlin oddalony jest od Polskiej granicy zaledwie o ok. 200 km. Warto o tym pamiętać patrząc na pozycje w tabeli drużyny Herthy. Jeżeli taka sytuacja utrzyma się do końca sezonu, to może być to ostatni tak bliski, a zarazem tani wyjazd, na kilka najbliższych sezonów.

Z kibicowskim pozdrowieniem- Polski Fan Club kibiców Bayeru Leverkusen

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!