W najnowszym numerze miesięcznika Piłka Nożna Plus, możemy znaleźć artykuł o naszym napastniku Stefanie Kiesslingu.

Stefan Kiessling jest przedstawiony w artykule od A do Z. Wśród wielu ciekawostek o 25-letnim piłkarzu, czytamy między innymi, że dawniej, przed meczem niemieckiej młodzieżówki okazało się, że Kiessling zapomniał z hotelu zabrać swoje sportowe obuwie. Nasz napastnik musiał ten mecz rozegrać w butach pożyczonych od Michaela Rensinga, który nosił obuwie o dwa numery większe od Kiesslinga. Co ciekawe, najlepszy obecnie strzelec Bundesligi zdobył w tym meczu bramkę, jednak później musiał opuścić boisko z powodu ogromnego … bólu stóp.

W tym samym numerze redakcja Piłki Nożnej Plus przedstawia ranking młodych zawodników z rocznika ’88 i młodszych, grających w europejskich klubach. Wśród środkowych pomocników znaleźli się Arturo Vidal i Renato Augusto, kolejno na 8 i 14 pozycji. Wśród lewych pomocników sklasyfikowano na 3 miejscu Toniego Kroosa, a wysokie 4 miejsce wśród napastników zajął Eren Derdiyok.

W grudniu, w tygodniku Piłka Nożna pojawił się artykuł o Bayerze Leverkusen zatytułowany ?Jeśli nie teraz to nigdy”. Pojawiło się tam przypomnienie z sezonu 1999/2000, kiedy w ostatniej kolejce po porażce z Unterhaching straciliśmy mistrzostwo Niemiec. Znalazła się również wzmianka o rekordach, które w obecnym sezonie pobiliśmy i możemy pobić oraz informacje o naszej grze w obecnym sezonie Bundesligi.

W najnowszym numerze tego samego tygodnika jest ranking europejskich zawodników za rok 2009. 6 miejsce wśród bramkarzy zajął Rene Adler, a na tym samym miejscu wśród skrzydłowych znalazł się Tranquillo Barnetta. Stawkę zawodników Bayeru w tym rankingu uzupełnia Stefan Kiessling, którego uznano w 2009 roku 12 napastnikiem w Europie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!