BayArena
fot. www.bayer04.de

Teraz gwiazdy Bayeru Leverkusen mogą pokazać co są naprawdę warte. Jest to niezbędnie potrzebne.

Najpierw sobota 15.30 – wyjazdowy mecz z mistrzem Niemiec Borussią Dortmund. We najbliższy wtorek o 20.45 batalia u siebie w Lidze Mistrzów z FC Barcelona. Dwaj giganci w ciągu zaledwie 4 dni.

Ale trener Robin Dutt również ostrzega przed…..Augsburgiem. „Sposób w jaki się zaprezentujemy będzie niezmiernie ważny. Oczywiście koncentrujemy się w 100% na potyczce z Dortmundem, a następnie również na 100% z Barceloną. A potem do nasz przyjeżdża Augsburg – nie można zapomnieć nam o tym meczu” – zapowiada trener.

Mecze prawdy w fabryce Bayer

Porażka w Dortmundzie i kompromitacja w pierwszym meczu z Barceloną mogą sprawić, że dla Dutta następne dni znowu mogą być nie lada kłopotem. I mecz z Augsburgiem może być naprawdę meczem o posadę. To dlatego Dutt tak niecierpliwie oczekuje tego meczu?

Kapitan Simon Rolfes wyjaśnia: „Musimy wszyscy zobaczyć, że możemy punktować w lidze. Musimy się na tym skupić, gdyż to jest podstawa. Ale chcemy też poszukać naszej szansy w Lidze Mistrzów”.

Wiele graczy już przed meczem z Dortmundem ma w głowie rywalizację z Barceloną. Dutt ostrzega: „Trudno skoncentrować się na sobotnim meczu z Dortmundem. Ale musimy to zrobić. To się dla nas teraz liczy”.

Bayer zaczyna gry prawdy!