W spotkaniu towarzyskim przeciwko Argentynie, Toni Kroos zaliczył swój debiut w seniorskiej reprezentacji Niemiec. W oczach selekcjonera – Joachima Loewa, młody zawodnik Bayeru Leverkusen zasłużył na powołanie, dzięki wysokiej formie, jaką prezentuje od początku tego sezonu. Niestety, jak podaje portal express.de, czas Kroosa w zespole Aptekarzy dobiega końca.

Dyrektor Sportowy Bayernu Monachium – Christian Nerlinger odniósł się jasno do całej sytuacji: „Toni na 100% wróci do Monachium po zakończeniu obecnych rozgrywek.” Tym samym Nerlinger uciął wszelkie spekulacje i ustosunkował się do oferty Bayeru z początku tego tygodnia. Włodarze Leverkusen zaproponowali bowiem wykupienie Kroosa za kwotę 8 milionów euro. Odpowiedź Bawarczyków była natychmiastowa: „Obojętnie, jaką ofertę złoży Bayer, temat sprzedaży Toniego w ogólne nie istnieje.”

Bayern już planuje kadrę na przyszły sezon, w której na pewno znajdzie się miejsce dla młodego Niemca. „Nie rozmawialiśmy jeszcze z Louisem van Gaalem na temat pozycji Kroosa, ale myślę, że jesteśmy zgdni, co do jego przyszłości w zespole.” stwierdził Nerlinger.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!