BayArena
fot. www.bayer04.de

Zarówno w przypadku Larsa Bendera jak i Simona Rolfesa władze Bayeru Leverkusen nie przejawiają pośpiechu, jeśli chodzi o przedłużenie kontraktów. W przypadku obu zawodników tendencja jest jednak pozytywna i klub myśli o zatrzymaniu obu piłkarzy w kadrze.

„Jeszcze nie podpisaliśmy dokumentów, ale pierwsze rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu zostały już przeprowadzone. W marcu bądź w kwietniu będziemy myśleli o zakończeniu naszych rozmów z Larsem. Wiemy jak ważny to dla nas zawodnik i jak rozwinął się sportowo. Oczywiście chcemy dalszej współpracy z Larsem. Będzie z niego wielki piłkarz” – mówi o sytuacji Bendera dyrektor generalny Wolfgang Holzhauser.

Holzhauser wypowiada się także o sytuacji Rolfesa, którego kontrakt wygasa w 2013 roku. „Simon to urodzony kapitan. Dlaczego byśmy nie chcieli, aby był dalej w naszym zespole” – powiedział. Odnosząc się do obecnej sytuacji zawodnika, który ostatni mecz przesiedział na ławce rezerwowych stwierdził: „Oczywiste jest, że zawodnik który nie zagra nie jest zadowolony”.