Zarówno w przypadku Larsa Bendera jak i Simona Rolfesa władze Bayeru Leverkusen nie przejawiają pośpiechu, jeśli chodzi o przedłużenie kontraktów. W przypadku obu zawodników tendencja jest jednak pozytywna i klub myśli o zatrzymaniu obu piłkarzy w kadrze.

„Jeszcze nie podpisaliśmy dokumentów, ale pierwsze rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu zostały już przeprowadzone. W marcu bądź w kwietniu będziemy myśleli o zakończeniu naszych rozmów z Larsem. Wiemy jak ważny to dla nas zawodnik i jak rozwinął się sportowo. Oczywiście chcemy dalszej współpracy z Larsem. Będzie z niego wielki piłkarz” – mówi o sytuacji Bendera dyrektor generalny Wolfgang Holzhauser.

Holzhauser wypowiada się także o sytuacji Rolfesa, którego kontrakt wygasa w 2013 roku. „Simon to urodzony kapitan. Dlaczego byśmy nie chcieli, aby był dalej w naszym zespole” – powiedział. Odnosząc się do obecnej sytuacji zawodnika, który ostatni mecz przesiedział na ławce rezerwowych stwierdził: „Oczywiste jest, że zawodnik który nie zagra nie jest zadowolony”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!