W ostatnim dniu 2009 roku mamy do przekazania kilka wiadomości związanych z naszym Fanclubem oraz wyjazdami w 2010 roku.

Na początku trzeba przypomnieć iż zapisy do 1. Polskiego Fanclubu Bayeru Leverkusen zostały wznowione. Aby dołączyć do polskiego fanclubu Bayeru Leverkusen, należy spełniać trzy warunki ? posiadać konto na forum strony bayerleverkusen.pl, mieć ukończone 16 lat i co dla nie wszystkich jest oczywiste- być kibicem Bayeru 04 Leverkusen. Więcej informacji znajdziecie na stronie Fanclubu: http://bayerleverkusen.pl/fanclub

Nasz Fanclub powstał głównie po to, aby kibice Bayeru z całej Polski mieli szanse spotykania się i uczestnictwa w wyjazdach na mecze Bayeru. Najbliższym organizowanym przez nas wyjazdem, są Derby Nadrenii, w których to rywalem Bayeru będzie 1. FC Koln. Koszt przejazdu do Leverkusen wyniesie 310 zł, a bilet na mecz jest w cenie 23 euro. Na ten wyjazd pozostało ostatnie wolne miejsce!

Ostatnia kolejka Bundesligi, w której to Bayer zagra z Borussia M’gladbach na wyjeździe, może przynieść naszemu klubowi pierwsze, w 105 letniej historii Mistrzostwo Niemiec. Na to spotkanie również będzie organizowany wyjazd. Już teraz prosimy o wstępne zadeklarowanie  chęci uczestnictwa w wyjeździe, gdyż musimy wstępnie wiedzieć ile biletów potrzebujemy na ten mecz i jakim. Już teraz zainteresowanie tym spotkaniem w Leverkusen jest olbrzymie i możemy się spodziewać inwazji kibiców Bayeru na M’gladbach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!