BayArena
fot. www.bayer04.de

W ostatnim dniu 2009 roku mamy do przekazania kilka wiadomości związanych z naszym Fanclubem oraz wyjazdami w 2010 roku.

Na początku trzeba przypomnieć iż zapisy do 1. Polskiego Fanclubu Bayeru Leverkusen zostały wznowione. Aby dołączyć do polskiego fanclubu Bayeru Leverkusen, należy spełniać trzy warunki ? posiadać konto na forum strony bayerleverkusen.pl, mieć ukończone 16 lat i co dla nie wszystkich jest oczywiste- być kibicem Bayeru 04 Leverkusen. Więcej informacji znajdziecie na stronie Fanclubu: http://bayerleverkusen.pl/fanclub

Nasz Fanclub powstał głównie po to, aby kibice Bayeru z całej Polski mieli szanse spotykania się i uczestnictwa w wyjazdach na mecze Bayeru. Najbliższym organizowanym przez nas wyjazdem, są Derby Nadrenii, w których to rywalem Bayeru będzie 1. FC Koln. Koszt przejazdu do Leverkusen wyniesie 310 zł, a bilet na mecz jest w cenie 23 euro. Na ten wyjazd pozostało ostatnie wolne miejsce!

Ostatnia kolejka Bundesligi, w której to Bayer zagra z Borussia M’gladbach na wyjeździe, może przynieść naszemu klubowi pierwsze, w 105 letniej historii Mistrzostwo Niemiec. Na to spotkanie również będzie organizowany wyjazd. Już teraz prosimy o wstępne zadeklarowanie  chęci uczestnictwa w wyjeździe, gdyż musimy wstępnie wiedzieć ile biletów potrzebujemy na ten mecz i jakim. Już teraz zainteresowanie tym spotkaniem w Leverkusen jest olbrzymie i możemy się spodziewać inwazji kibiców Bayeru na M’gladbach.