14 milionów Euro dla HSV Hamburg i pięcioletni kontrakt dla Hakana Calhanoglu, który po wielu tygodniach negocjacji ostatecznie ma trafić do Bayeru 04 Leverkusen – informuje „Bild”.

W czwartek wieczorem doszło do specjalnego spotkania Rady Nadzorczej HSV, która miała zadecydować, co dalej z przyszłością utalentowanego pomocnika. W kasie klubu z Hamburga zaczęło bowiem brakować gotówki, po tym jak pozyskano Pierre-Michela Lasoggę z Herthy Berlin za 8,5 miliona Euro.

Potwierdzenie sprzedaży Calhanoglu do Bayeru ma być już tylko formalnością. Piłkarz nie krył się z tym, że chce odejść z Hamburga właśnie do Leverkusen. Problemem od wielu tygodni było to, że HSV ani myślał pozbywać się jednego ze swoich kluczowych zawodników.

Aptekarze oficjalnie rezygnowali już z pozyskania piłkarza, a jeszcze wczoraj plotki o nowej ofercie w wysokości 18 milionów Euro dementował prezes Aspiryn, Michael Schade. Jednak dziś klub z północy Niemiec w końcu spasował i podjął decyzję o sprzedaży Turka. Teraz pozostaje nam czekać już tylko na oficjalne potwierdzenie transferu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!