Były kapitan reprezentacji Niemiec Michael Ballack otrzyma prezent pożegnalny od Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB). Będzie to 98 – stronicowy album, który będzie pokazywał międzynarodowe występy w koszulce z czarnym orłem.

Minął czas Ballacka w reprezentacji narodowej Niemiec. W czerwcu usłyszał od selekcjonera Joachima Lowa, że nie ma dla niego przyszłości w obecnej kadrze. Album będzie chronologicznym pożegnaniem „Capitano” z drużyną narodową.

„Michael dostanie album taki jak każdy zawodnik, który zaliczył co najmniej 75 meczów w reprezentacji. Będzie to osobiste wydanie, które podsumuje jego międzynarodową  karierę” – powiedział kierownik drużyny Oliver Bierhoff dla „Sport Bild”.

Dodał: „Niezależnie od obecnej niezgody, nie powinniśmy dopuścić, aby to co zostało zrobione przez Michaela Ballacka w drużynie narodowej jak też w całej karierze zostało zapomniane”. Przypomnieć należy, że Michael Ballack odszedł z drużyny narodowej pozostawiając za sobą nie najlepsze relacje z selekcjonerem i kierownictwem kadry.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!