Michael Ballack, twierdzi, że Bayer Leverkusen jest w stanie utrzymać swój świetny bilans meczów w domu i jest w stanie pokonać Chelsea Londyn w środowym meczu Ligi Mistrzów.

Niemiecki pomocnik ma nadzieję na przedłużenie dobrej serii zwycięstw do trzech. Bayer jest aktualnie drugi w tabeli grupy E, punkt przed Valencią, a dwa za swym najbliższym przeciwnikiem Chelsea. Ballack jest w stanie sobie wyobrazić, że Bayer utrzyma swój stan posiadania.

„Jest bardzo ważne, abyśmy się teraz nie zatrzymali” – powiedział. „Jesteśmy w dobrej pozycji, ale nic się jeszcze nie rozstrzygnęło i wszystko może się zdarzyć. Wygraliśmy swoje dwa domowe mecze i chcemy utrzymać taki stan również w środę. To jest bardzo ważna gra dla nas. Pokaże, w którym miejscu znajdziemy się w najbliższych tygodniach. My potrzebujemy i chcemy punktów.”

W międzyczasie Ballack podkreślił, jak ważny był dla niego okres spędzony w klubie z zachodniego Londynu. „Jako zawodnik, dużo się nauczyłem osobiście. To był wielki czas w Londynie”.

Starcie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 20.45.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!