To było wielkie przyjęcie w salach BayAreny podczas środowego poranka. Życzenia z okazji 60. urodzin Wolfgang Holzhäuser otrzymał między innymi od Theo Zwanzigera oraz Reinharda Rauballa. Do Leverkusen specjalnie na tę okazję przybyło blisko 300. gości.

„Chciałbym mu życzyć przede wszystkim dużo zdrowia. Oczywiście nie tylko jemu, ale również całej rodzinie. Poza tym mam nadzieję, że Wolfgang dalej będzie osiągał takie sukcesy jak dotychczas zarówno w życiu osobistym jak i sportowym.” – powiedział Theo Zwanziger – szef niemieckiej federacji piłkarskiej. Z okazji urodzin Holzhäuser wybierze się na jazzowy festiwial, który odbędzie się w Montreux(Szwajcaria).

Podczas tej wspaniałej okazji nie zabrakło również byłych znakomitych zawodników Bayeru – Carstena Ramelowa i Bernda Schneidera. Sam zainteresowany na koniec powiedział: „Dziękuję wszystkim za przybycie. Jestem szczęsliwy, że tylu wspaniałych gości przyjechało do Leverkusen aby razem ze mną świętować moje 60. urodziny”.

Miejmy nadzieję, że już w sobotę piłkarze Bayeru sprawią prezent swojemu szefowi i ograją na własnym stadionie FSV Mainz 05.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!