Do drugiego zlotu kibiców Bayeru 04 Leverkusen, co raz mniej czasu! Pozostało zaledwie dwa i pół tygodnia- sami widzicie jak ten czas szybko leci! Prezentujemy kilka nowych informacji dotyczących zlotu.

– Do zlotu pozostało jeszcze lekko ponad dwa tygodnie, a pewne jest, że pojawi się na nim przynajmniej dwunastu kibiców, w tym jedna osoba, która przyleci specjalnie z Leverkusen! Mamy jednak nadzieję, że do tego czasu nasza liczba, jeszcze się powiększy- dla żadnego kibica Bayeru miejsca nie zabraknie!

– W trakcie zlotu prowadzona będzie także sprzedaż pierwszej, oficjalnej serii vlepek naszego Fanclubu, w cenie 6zł pakiet dwudziestu naklejek, z których cały zysk przeznaczony będzie na flagę. Tak więc osoby, które pojawią się na zlocie- będą mogły w pierwszej kolejności je nabyć.

– W związku z tym, że podczas naszego spotkania świętować będziemy pierwsze urodziny Fanclubu, nie zabraknie szampana, jak i sporego show, z użyciem pirotechniki! Gwarantujemy- będzie na co popatrzeć!

– Uczestnicy zlotu obowiązkowo zabrać ze sobą muszą także strój sportowy. A przyda się on, gdyż w planach jest rozegranie pojedynku piłkarskiego. UWAGA: Dotyczy też żeńskiej części uczestników!

– Przez to że zlot organizowany jest w trakcie tzw. sezonu ogórkowego, nie dane nam będzie zobaczyć meczu Bayeru na żywo, jak podczas ostatniego zlotu. Wieczorami oglądać będziemy archiwalne mecze- z tej dalszej, jak i bliższej przeszłości. W miejscowym barze, zobaczymy także mecze ćwierćfinałów mistrzostw świata, w których- miejmy nadzieję- dane nam będzie oglądać reprezentację z reprezentantem/ reprezentantami Bayeru Leverkusen.

– Oczywistym jest, że każdy uczestnik powinien odpowiednio przygotować się 'wokalnie’… Specjalnie dla osób, które z przyśpiewkami mają problemy, na forum utworzony został dział ?Śpiewnik?, gdzie znajdziecie teksty hymnu, czy najważniejszych przyśpiewek.

– Znajomość przyśpiewek przyda się na pewno, czy to podczas oglądania archiwalnych spotkań, czy podczas wspólnego grillowania – śpiewów nie zabraknie.

– Pierwszego wieczora, odbędzie się spotkanie integracyjne, podczas którego omówiona zostanie nasza dotychczasowa działalność, plany na najbliższy sezon. Przedstawimy także plan reorganizacji Fanclubu, a być może nawet statut, który obowiązywał będzie od sezonu 2011/12.

Z kibicowskim pozdrowieniem
SVB Polonia Fanclub

 

Link: Temat na forum

Link: Zapraszamy na drugi zlot kibiców Bayeru!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!