Bardzo miło jest nam zaprosić wszystkich sympatyków, na pierwszy, ogólnopolski zlot kibiców Bayeru Leverkusen, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 kwietnia, w stolicy małopolski- Krakowie, a głównym punktem spotkania będzie wspólne oglądanie meczu z Bayernem Monachium!

Zachęcamy do przybycia wszystkich sympatyków Bayeru, z całej Polski. Tych zrzeszonych w naszym Fanclubie, oraz tych którzy z różnych powodów się na to nie zdecydowali. Tych którzy kibicują od bardzo dawna, oraz tych, którzy co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kibicowaniem ?Aspirynom?.

Głównym punktem naszego spotkania będzie wspólne oglądanie meczu kolejki, a być może i sezonu, w którym to Bayer 04 podejmie na BayArenie, półfinalistę Ligi Mistrzów, lidera Bundesligi, oraz finalistę Pucharu Niemiec- Bayern Monachium. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o wadze tego spotkania..

Cała impreza rozpocznie się już na dwie godziny przed meczem. Przez ten czas będziemy się wspólnie integrować. Oczywiście w czasie meczu nie zabraknie wspólnych śpiewów, a na kilka minut przed meczem odśpiewamy hymn Bayeru 04 Leverkusen. Oczywiście najlepiej abyśmy wszyscy byli w barwach naszej drużyny. 

Co po meczu? Po meczu zrealizujemy kilka spraw formalnych. M.in.: powołany zostanie zarząd Fanclubu, oraz osoby które jeszcze nie dołączyły do Fanclubu, będą miały znakomitą okazję by to uczynić, oraz przedstawimy Wam czego udało nam się dokonać przez (w kwietniu będzie) 10 miesięcy i plany na następny sezon. Do której godziny potrwa zlot? To wszystko zależy od Was! Istnieje nawet możliwość integrowania się do późnych godzin nocnych.

Teraz wypada wspomnieć o miejscu w którym, miejmy nadzieję, będziemy świętować zwycięstwo nad Bayernem. Mowa o krakowskim Sport-Barze, który znajduje się tuż obok dworca PKP/PKS. Dlaczego akurat tam? Jest to miejsce przez nas sprawdzone. Spotykaliśmy się już przy okazji meczu finałowego o Puchar Niemiec w ubiegłym sezonie.

Nasze spotkanie będzie miało miejsce już w sobotę 10. kwietnia! Mecz odbędzie się o godzinie 18:30, lecz do stolicy Małopolski- zjeżdżać się będziemy już na parę godzin przed pierwszym gwizdkiem! Więcej informacji uzyskać można na naszym FORUM .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!