Bardzo miło jest nam zaprosić wszystkich sympatyków, na pierwszy, ogólnopolski zlot kibiców Bayeru Leverkusen, który odbędzie się 10 kwietnia, w stolicy małopolski- Krakowie, a głównym punktem spotkania będzie wspólne oglądanie meczu z Bayernem Monachium!

Zachęcamy do przybycia wszystkich sympatyków Bayeru, z całej Polski. Tych zrzeszonych w naszym Fanclubie, oraz tych którzy z różnych powodów się na to nie zdecydowali. Tych którzy kibicują od bardzo dawna, oraz tych, którzy co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kibicowaniem ?Aspirynom?.

Głównym punktem naszego spotkania będzie wspólne oglądanie meczu kolejki, a być może i sezonu, w którym to Bayer 04 podejmie na BayArenie, Bayern Monachium.

Cała impreza rozpocznie się już dwie godziny przed meczem. Przez ten czas będziemy się wspólnie integrować, oraz z pewnością sobie pośpiewamy.

Co po meczu? Po meczu zrealizujemy kilka spraw formalnych. M.in.: powołany zostanie zarząd Fanclubu, oraz osoby które jeszcze nie dołączyły do Fanclubu, będą miały znakomitą okazję by to uczynić, oraz przedstawimy Wam czego udało nam się dokonać przez (w kwietniu będzie) 10 miesięcy i plany na następny sezon. Do której godziny potrwa zlot? To wszystko zależy od Was! Istnieje możliwość integrowania się do późnych godzin nocnych. Ba! Z pewnością niektórzy zdecydują się by nocować w Krakowie.

Teraz wypada wspomnieć o miejscu w którym, miejmy nadzieję, będziemy świętować zwycięstwo nad Bayernem. Mowa o krakowskim Sport-Barze, który znajduje się tuż obok dworca pkp. Dlaczego akurat tam? Gdyż jest to miejsce przez nas sprawdzone. Spotykaliśmy się już przy okazji meczu finałowego Pucharu Niemiec w ubiegłym sezonie.

Co do daty: Dokładny termin meczu nie jest jeszcze znany, przez co nie możemy się w 100% określić. Możemy jedynie zakładać, że w związku z tym, gdyż jest to mecz kolejki, a te są rozgrywane zazwyczaj w soboty, o godzinie 18:30. Jeżeli wszystko będzie po naszej myśli, to początek naszego spotkania będzie miał miejsce ok. godziny 16:30.

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do udziału w dyskusji na naszym forum!Kliknij tutaj


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!