Rozmowy na temat 1. zlotu kibiców Bayeru 04 Leverkusen, trwały jeszcze kilka dobrych tygodni po jego zakończeniu, a przyczyniły się do tego kapitalna integracja, idealna atmosfera, jaką tam stworzyliśmy i wspaniała ekipa, która tego dnia pojawiła się w Krakowie. Podobnie zapowiada się, zbliżający się wielkimi krokami, 2. zlot kibiców, na którym to nie może Cię zabraknąć!

Data:

Zapowiedź naszego spotkania zacznijmy od daty. Ten wakacyjny zlot potrwa od drugiego, do czwartego lipca. Spotykamy się w piątkowy wieczór, a do domów powracamy w niedzielne popołudnie. Dlaczego spotykamy się akurat na początku lipca? Ta data jest dla nas szczególna. To właśnie w pierwszym tygodniu lipca ubiegłego roku, założony został nasz Fanclub i podczas zlotu świętowane będą jego pierwsze urodziny.

Miejsce:

Poprzednio, miejscem zlotu była stolica Małopolski, jedno z największych polskich miast- Kraków. Tym razem, od wielkiego miasta będziemy oddaleni o spory kawałek, gdyż przebywać będziemy we wsi Stare Olesno, w woj. Opolskim.

Na chwile obecną, mamy rezerwację na trzy- czteroosobowe domki w ośrodku Horn. Jeżeli będzie taka potrzeba, zamówiony zostanie kolejny. Dwa noclegi, uczestników zlotu wyniosą 50 zł.

Dojazd:

Do Starego Olesna najlepiej dostać się koleją. Postanowiono, że miejscem zbiórki będą Katowice i Wrocław, skąd grupkami udamy się do ośrodka.

Koszt przejazdu pociągiem z Wrocławia: 19 zł (12 zł- ulgowy)

Koszt przejazdu pociągiem z Katowic: 23 zł (ok. 14.50 zł- ulgowy)

Dodatkowo, z Katowic wyruszy jedno auto, w którym zostało ostatnie wolne miejsce.

Plan zlotu:

Dokładny plan zlotu podany zostanie na tydzień przed, ale już teraz możemy zagwarantować, że atmosfery spotkania z kibicami Bayeru 04 Leverkusen z całej Polski, nie zapomnicie na długo…

Koszt:

– 2 noclegi – 50 zł

Zapisy:

Zapisać możecie się na forum, jak i wysyłając e-mail na fanclub@bayerleverkusen.pl .

Temat na forum

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!