Aż trzech naszych zawodników znajduje się w najlepszej piątce rankingu „Kickera”, który jest sporządzany na podstawie not wystawianych przez wspomniany magazyn. Najwyżej z piłkarzy Bayeru, na 2 pozycji plasuje się Sami Hyypia.

Hyypia za 26 spotkań rozegranych w tym sezonie, otrzymał średnią notę 2,69. Na pierwszym miejscu znajduję się Arjen Robben z Bayernu Monachium, który za 18 spotkań ma notę 2,50. Trzecie miejsce na podium niespodziewanie zajmuje golkiper Norymbergi, Raphael Schäfer. Bramkarz ten, co ciekawe, urodził się w Kędzierzynie-Koźlu, ale krótko po jego urodzeniu, rodzina wyemigrowała do Niemiec. Schäfer po 23 spotkaniach ma notę 2,76.

Czwartą i piątą pozycję zajmują zawodnicy z BayArena. Tuż za podium jest Stefan Kiessling. Najlepszy obecnie strzelec Bundesligi ma średnią ocen 2,78. Piątkę najlepszych zawodników Bundesligi po 27 kolejkach zamyka Gonzalo Castro z notą 2,81. Na siódmej pozycji znajduje się jeszcze Toni Kroos, a jego nota to 2,83.

Z zespołu naszego sobotniego rywala, najwyżej sklasyfikowany jest Manuel Neuer. Zajmuje on 9 miejsce z notą 2,87. Jego vis a vis na boisku – Rene Adler, jest na 24 miejscu z notą 3,06.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!