4:0 wygrali tym razem piłkarze Bayeru Leverkusen w wyjazdowym sparingu z Hassia Bingen. Dzisiejszy mecz był ostatnim dla naszych zawodników przed wyjazdem na obóz do szwajcarskiego St. Gallen.

Mecz ten odbył się z okazji jubileuszu 100-lecia Hassia Bingen i na stadionie zjawił się komplet ponad 2 tys. widzów. Jupp Heynckes wystawił tym razem bardzo rezerwowy skład. Pierwszym bramkarzem w tym meczu był Benedikt Fernandez, którego w 71 minucie zmienił Polak Tomasz Bobel. Parę środkowych obrońców tworzyli Petsos i Vida, który wcześniej był próbowany na prawej obronie.

W ataku za to wystąpił Eren Derdiyok. Był to dla niego pierwszy mecz po późniejszym powrocie z urlopu, w związku z występem na afrykańskim Mundialu i od razu dzisiaj dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Oprócz niego do siatki trafili Risse i Kadlec.

Już w piątek nasi zawodnicy udadzą się do St. Gallen, na drugi obóz przygotowawczy do sezonu 2010/2011. Tam przebywać będą do 30 lipca i w tym czasie rozegrają kolejne dwa mecze towarzyskie: 25 lipca z SCR Altach i 28 lipca z miejscowym FC St. Gallen.

Skład Bayeru w mecz z Hassia Bingen:

Fernandez (71. Bobel) – Schwaab, Vida, Petsos, Kadlec – Balitsch (71. Reinartz), Risse (71. Castro), Renato Augusto (71. Bender), Kaplan – Siefkes, Derdiyok (71. Sam).

Bramki: Risse (15), Derdiyok (27, 60), Kadlec (38).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!