Gerardo Seoane
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen znajduje się ostatnio w gorszej dyspozycji. W meczu rozgrywanym w ramach 17. kolejki Bundesligi, Aptekarze przegrali z Freiburgiem 1:2. Poniżej pomeczowe wypowiedzi po starciu z ekipą z Fryburga.

Robert Andrich: ? Nie broniliśmy się zdecydowanie pod koniec meczu, w efekcie czego przegraliśmy. Obrona jest kluczowa – ewidentnie tracimy zdecydowanie za dużo goli.

Jonathan Tah: ? Nie zawsze można nas tłumaczyć, że jesteśmy młodym zespołem ? po prostu musimy być bardziej konsekwentni i zdeterminowani. Zdecydowanie ułatwiliśmy rywalowi zadanie w sytuacji, gdy straciliśmy drugiego gola.

Gerardo Seoane: ? Gratulujemy zwycięstwa i wspaniałej rundy jesiennej ekipie SC Freiburg. Zaczęliśmy mecz bardzo źle i pozwoliliśmy im na zbyt wiele. Druga połowa była lepsza, ale golu na 1:2 nie byliśmy w stanie już odwrócić losów gry. Ostatnio czasie brakowało nam wyników, musieliśmy przezwyciężyć pewne problemy osobiste. Ogólnie jestem jednak zadowolony z pierwszej połowy sezonu – nawet jeśli mogliśmy zdobyć kilka punktów więcej.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!