Możemy już praktycznie mówić, że za nami 2009 rok. W ciągu całego roku naprawdę wiele się wydarzyło. W lipcu założyliśmy nasz Fanclub, w sierpniu udaliśmy się na pierwszy wyjazd do Leverkusen, a w grudniu dane nam było oglądać zmagania naszych grajków z trybun berlińskiego Olympiastadion. Tak więc tradycję trzeba pielęgnować! Zbliża się 2010 rok a wraz z nim wiele, naprawdę ciekawych wyjazdów.

27.02.2010 Bayer 04 Leverkusen vs. 1. FC K*ln
Pojedynki Bayeru i FC Koln nazywane są derbami Nadrenii i szczególnie w szeragach kibiców Bayeru Leverkusen powodują niesamowitą mobilizację. Oczywiście nie może tam zabraknąć polskiego Fanclubu. Udało nam się nabyć cztery bilety na sektor E w cenie 23 euro za każdy. Do Leverkusen podobnie jak w wakacje na spotkanie z Hoffenheim, wybierzemy się autokarem firmy „Sindbad”- koszt przejazdu wynosi 310 zł.  Zapisy na ten wyjazd startują w sobotę, 26.grudnia
Koszt transportu: 310 zł.
Koszt biletu na mecz: 23 euro.
Więcej informacji na forum- LINK

20.03.2010 Borussia Dortmund vs. Bayer 04 Leverkusen

Dzisiaj (tj. 23.12.09) Bundesliga opublikowała dokładne terminy rozgrywania spotkań, od 23 do 27 kolejki. Właśnie w 27 kolejce (20 marzec, godz. 18:30) Bayer będzie rozgrywał swoje spotkanie w Dortmundzie z Borussią. W związku z tym że ceny biletów lotniczych są zabójczo niskie (radzimy zajrzeć na forum), zdecydowaliśmy iż Dortmund będzie naszą drugą stacją na wiosnę. Bilety na mecz to nie problem. Sektor gości w Dortmundzie ma ok. 6000 miejsc. Miejmy nadzieję iż frekwencja dopisze i pobijemy nasz rekord z Berlina.
Koszt transportu: Zależy od miejsca wylotu.
Koszt biletu na mecz: Ok. 16 euro.
Więcej informacji na forum- LINK

08.05.2010 Borussia M’gladbach vs. Bayer 04 Leverkusen

W związku z tym wyjazdem praktycznie nic nie jest ustalone, nie wiemy ile uda nam się nabyć biletów. Będzie to ostatnia kolejka obecnego sezonu i przy dobrych wiatrach będziemy odbierać tam pierwszy tytuł mistrzowski w naszej 105 letniej historii.
Na chwilę obecną brak informacji o kosztach wyjazdu.

 

Informujemy również iż zapisy do pierwszego polskiego Fanclubu kibiców Bayeru Leverkusen zostały wznowione. Więcej informacji uzyskacie na stronie Fanclubu- http://bayerleverkusen.pl/fanclub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!