Do drugiego organizowanego przez Polski Fan Club kibiców Bayeru Leverkusen, pozostały niecałe dwa miesiące. Na łamach strony BayerLeverkusen.pl, chcieliśmy przypomnieć wszystkie najważniejsze informacje na temat wyjazdu na mecz Hertha BSC Berlin ? Bayer 04 Leverkusen.

Zacznijmy od terminu: Mecz w Berlinie, na nasze nieszczęście, odbędzie się w piątek 11. grudnia 2009 roku, o godzinie 20:30. W związku z tym, specjalnie wynajętym busem z Wrocławia, w stronę Berlina, wyruszymy ok. godziny 13. Na miejscu powinniśmy pojawić się 4-5 godzin później. Przed meczem spokojnie, bezstresowo zakupimy bilety, gdyż średnio, wolnych jest ok. 25 000 miejsc. W wypadku dużego zainteresowania ze strony fanatyków Bayeru, bilety kupi nam sprawdzona osoba z Leverkusen. Po meczu udamy się metrem do centrum niemieckiej stolicy, gdzie zobaczymy m.in. bramę brandenburską, Reichstag, czy Alexanderplatz, na którym mieści się olbrzymia wieża telewizyjna. Po nocnym zwiedzaniu, które nie powinno zająć nam więcej niż 2-3 godziny, wyruszymy w stronę Polski, a we Wrocławiu pojawimy się ok. 4-5 rano.

Jeżeli chodzi o koszty, to za przejazd, osoby zarejestrowane w fanklubie (bayerleverkusen.pl/fanclub) zapłacą jedynie 90 zł. Natomiast osoby niezrzeszone w naszym gronie zapłacą za transport 30 zł więcej. Wejściówki na sektor gości w poprzednim sezonie kosztowały równo 16 euro, więc zakładamy iż cena biletu nie uległa wielkiej zmianie (maksymalnie 1-2 euro różnicy).

Jak zapisać się na ten wyjazd? Zapisać można się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres mailowy koordynatora fanklubu: m.styrnik@bayerleverkusen.pl

Zgłoszenia do pobrania dostępne są tutaj:

Dla członków fanklubu

Dla pozostałych chętnych

Póki co mamy 8 osób zapisanych na ten wyjazd, a miejsc w busie mamy 11, ewentualnie możemy zmienić rezerwacje na busa z 17 miejscami, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie.

Lista zapisanych osób dostępna jest TUTAJ, i jest ona na bierząco aktualizowana.

Warto pamiętać o tym, że Berlin oddalony jest od Polskiej granicy zaledwie o ok. 200 km. Warto o tym pamiętać patrząc na pozycje w tabeli drużyny Herthy. Jeżeli taka sytuacja utrzyma się do końca sezonu, to może być to ostatni tak bliski, a zarazem tani wyjazd, na kilka najbliższych sezonów.

Z kibicowskim pozdrowieniem- Polski Fan Club kibiców Bayeru Leverkusen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!