Michael Ballack ostatecznie trafia do Leverkusen. To zapewne ucieszy wszystkich, którzy głosowali w naszej sondzie. Spośród 27 osób, którym udało się zagłosować w krótkim czasie trwania ankiety, aż 17 było za powrotem Ballacka na BayArenę.

Czy Ballack będzie najważniejszym zawodnikiem w nowym sezonie? Tego nie wiemy. Zachęcamy jednak do wyboru najlepszego piłkarza „Aptekarzy” w zakończonym sezonie, w którym ekipa Juppa Heynckesa zajęła 4 miejsce w Bundeslidze.

W sondzie, która tradycyjnie znajduje się z prawej strony naszego portalu, możecie oddać głosy między innymi na dwóch zawodników, dla których był to pierwszy sezon na BayArenie, czyli Erena Derdiyoka i Samiego Hyypi. Bliski wywalczenia tytułu króla strzelców był Stefan Kiessling, waleczny jak zawsze był Arturo Vidal, a sporo dobrego do gry ofensywnej wnosił tradycyjnie Tranquillo Banetta.

W kolejnym sezonie na pewno nie zobaczymy już w Bayerze Toniego Kroosa, dla którego pobyt w Bayerze był bardzo udany, a niedawno zadebiutował na afrykańskim Mundialu. Tam zabrakło niestety kontuzjowanego Rene Adlera, który był silnym punktem „Aspiryn” w minionym sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!