Philipp Wollscheid i Maximilian Wagener są bohaterami ostatniego dnia okna transferowego w Leverkusen. Obaj zawodnicy spędzą obecny sezon na rocznym wypożyczeniu.

Nie mieszczący się już nawet na ławce rezerwowych Aptekarzy środkowy obrońca, Philipp Wollscheid, pozostałą część sezonu 2014/15 spędzi w drużynie FSV Mainz. Choć obecnie zawodnik nie widnieje w planach Rogera Schmidta, za rok jego sytuacja może się diametralnie zmienić. Z Bayerem pożegna się prawdopodobnie Emir Spahic, zaś do Schalke wróci z wypożyczenia Kyriakos Papadopoulos. Wollscheid mógłby zająć miejsce na środku defensywy obok Ömera Topraka. Warunek: musi powrócić do dyspozycji, jaką prezentował w Bundeslidze jeszcze jako piłkarz 1.FC Nürnberg i potwierdzić swe możliwości regularnymi, dobrymi występami.

Maximilian Wagener to właściwie jedyny zawodnik, który „przeżył” likwidację Bayeru U23. Kapitan nieistniejącej już jedenastki wciąż nie może jednak liczyć na występy w pierwszej drużynie, a jako że potrzebuje ogrania, spędzi aktualny sezon na wypożyczeniu w trzecioligowym VfL Osnabrück.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!