Hannes Wolf
fot. www.bayer04.de

Szkoleniowiec Bayeru Leverkusen, Hannes Wolf pojawił się w piątek na konferencji prasowej przed meczem z Unionem Berlin. Poniżej zapis jego wypowiedzi.

? Naszym celem jest awans do Ligi Europy. Brakuje nam do tego jeden punkt, ale nie jest naszą ambicją, aby wyjść na boisko z takim nastawieniem. Gramy u siebie, chcemy grać ofensywnie i nie rezygnować ze stabilności, którą zbudowaliśmy. Chodzi przede wszystkim o strzelanie goli i wygrywanie meczu – to nasza motywacja ? powiedział zdecydowanie 40-letni trener Bayeru Leverkusen.

? Wiemy, że gramy przeciwko dobrej drużynie. Union rozgrywa świetny sezon i musimy dać z siebie wszystko, aby wygrać mecz.

? Bardzo drogo zapłaciliśmy za pierwszą połowę meczu w Bremie z powodu kontuzji Leona Baileya. Po trzech minutach złamał palec i nie będzie mógł grać już w tym sezonie. Również uraz więzadła Daleya Sinkgravena jest bardzo zły.

? Dobrą rzeczą w naszym zespole jest to, że mamy wielu świetnych zawodników. Nawet jeśli teraz nie ma kilku zawodników, nadal mamy świetny zespół na boisku. Boli, gdy zawodnicy przegrywają, ale w tym zespole zawsze mamy skład, z którym możemy wygrać mecz.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!