Hannes Wolf
fot. www.bayer04.de

Sezon 2020/21 w Bundeslidze powoli zbliża się do końca. Przed walczącym o udział w europejskich pucharach Bayerem Leverkusen spotkanie na Weserstadion z Werderem Brema. Poniżej zapis z konferencji prasowej trenera Aptekarzy, Hannesa Wolfa.

? Mieliśmy bardzo dobre i energiczne treningi. Teraz ważne jest, aby przełożyć te treningi na wynik w meczu przeciwko Werderowi ? powiedział Wolf odnosząc się do treningów swojego zespołu w ostatnim tygodniu.

? Werder Brema jest obecnie w sytuacji, w której walczą o życie. Byli bardzo waleczni i silni w Pucharze Niemiec przeciwko RB Lipsk. Walczyli o drugie piłki i wnieśli do gry dużo siły. W sobotę musimy całkowicie się temu sprzeciwić.

W meczu wyjazdowym przeciwko Bremie, trener Wolf nie będzie mógł skorzystać z wielu zawodników. Oprócz długotrwałych kontuzji Timothy’ego Fosu-Mensaha, Santiago Ariasa, Juliana Baumgartlingera i Larsa Bendera, czarno-czerwoni będą musieli obejść się też bez Lucasa Alario. Niemniej niektórzy gracze mogli wykorzystać ostatnie dwa tygodnie, aby ponownie dołączyć do zespołu.

? Daley Sinkgraven, który ostatnio trenował indywidualnie z powodu problemów z plecami, może znaleźć się w składzie. Charles Aránguiz, która od dawna ma problemy ze ścięgnem Achillesa, będzie dostępny w sobotę. Sven Bender, który miał problemy ze stopami, także będzie dostępny. Musimy zobaczyć jednak, czy gra od początku wchodzi w grę.

Pomimo napiętej sytuacji kadrowej, trener Wolf cieszy się z tzw. problemu luksusu.

? Na wielu pozycjach mamy luksus posiadania wielu bardzo dobrych zawodników i to właśnie definiuje ten skład. To, co dotyczy naszej obrony, dotyczy również naszej ofensywy. Dla mnie wyzwaniem jest podjęcie odpowiedniej decyzji i wystawienie odpowiedniego gracza w odpowiednim momencie. Mamy fantastycznych zawodników na wszystkich pozycjach.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!