Minęła pierwsza niedziela adwentu, a święta w drodze… Pięciu zawodników Bayeru Leverkusen Simon Rolfes, Lars Bender, Karim Bellarabi, Hakan Calhanoglu oraz Roberto Hilbert odbyło świąteczną wizytę na oddziale dziecięcym w szpitalu w Leverkusen. Aptekarze rozdawali dzieciom prezenty i autografy.

Ta wizyta to było prawdziwe poznanie się z dziećmi.  Od dłuższego czasu z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z graczami die Werkself. Ich marzenia ziściły się we wtorkowe popołudnie, kiedy to mieli okazje poznać swoich idoli tj. Simon Rolfes, Lars Bender, Karim Bellarabi, Hakan Calhanoglu i Roberto Hilbert. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe.  Towarzystwo pięciu prawdziwych, profesjonalnych graczy Bayeru było miłą odmianą przed zbliżającymi się świętami.

Ta wizyta była świetną zabawą. To znakomite wydarzenie, które naprawdę z radością wspieramy. Mam nadzieję, że uszczęśliwiliśmy dzieciaki –  powiedział skrzydłowy Aptekarzy Karim Bellarabi.

Ordynator szpitalu dr Christoph Wilmes oraz pielęgniarki z oddziału przygotowali wiele pomysłów na tą wizytę. Gracze Bayeru  wraz z dziećmi wzięli udział we wspólnym quizie oraz urządzono konkurs strzałów na bramkę. Specjalną niespodzianką dla młodzików był dr Wilmes przebrany za legendarnego menadżera Aptekarzy – Reinera Calmunda, śpiewającego na całe gardło przebój zespołu Queen – We are the champions. To wspaniałe, że profesjonalni gracze każdego roku poświęcają odrobinę czasu na takie wydarzenie. Dzieci z niecierpliwością czekają na każde takie spotkanie –  wyjaśnił dr Wilmes – Wielkie podziękowania dla zawodników. Wykonali świetną robotę.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!