Na oficjalnej stronie Górnika Zabrze, zamieszczono wypowiedź wiceprezesa Zabrzan, Krzysztofa Maja, który razem z Arkadiuszem Milikiem przebywał w Leverkusen, gdy piłkarz przechodził badania medyczne. – Jeśli chodzi o oficjalne ogłoszenie transferu Arka do Bayeru, to umówiliśmy się z niemieckim klubem, że nastąpi to po południu w poniedziałek – tłumaczy Maj.

– Ostatnie rozmowy transferowe z przedstawicielami Bayeru przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. Z samego rana w sobotę odebrałem Arka z lotniska w Dusseldorfie, następnie pojechaliśmy do siedziby Bayeru, gdzie pozytywnie zaliczył badania medyczne, czego byłem naocznym świadkiem. Po południu w towarzystwie managera Arka i innych osób z Górnika zobaczyliśmy zwycięski, bardzo dobry mecz Bayeru z HSV – chwali grę Aptekarzy wiceprezes Górnika.

– Stadion, hotel, baza treningowa i zaplecze techniczne na najwyższym poziomie. Nie dziwi więc, że Bayer od wielu lat należy do najlepszych zespołów w Niemczech i osiąga dobre wyniki w europejskich Pucharach. Jak dobrze kojarzę, Arek jest najdroższym zawodnikiem w historii naszego klubu – opowiada Krzysztof Maj dla serwisu gornikzabrze.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!