Portal transfery.info, powołując się na brytyjski dziennik „The Telegraph” podaje, iż West Ham United złożył ofertę Bayerowi w wysokości 10 mln Euro za Stefana Kiesslinga. Portal dodaje, iż oferta spotkała się z zainteresowaniem włodarzy naszego klubu, którzy jednak żądają większej kwoty za napastnika.

Informacja pojawiła się na wspomnianym portalu już parę dni temu. Z racji, że przed nami gorący okres transferowy i podobnych newsów będzie coraz więcej, postanowiliśmy poczekać z podaniem tej wzmianki, by ją porządnie zweryfikować. Przeczesaliśmy niemieckie forum kibiców Bayeru, a także niemiecki transfermarkt.de i nie znaleźliśmy żadnej informacji o wspomnianej ofercie.

Trzeba się przyszykować, że miesiąc styczeń może upływać pod znakiem podobnych newsów. Kadra Bayeru składa się z graczy młodych, dosyć tanich, co będzie dla mediów doskonałym pretekstem do wymyślania plotek transferowych.

Choć w każdej plotce jest podobno źdźbło prawdy, nie sądzimy, aby w najbliższej przyszłości Stefan opuścił nasz klub, bo wielokrotnie deklarował nie tylko przywiązanie do Bayeru, ale także do samego miasta Leverkusen, w którym czuje się bardzo dobrze.

Do końca stycznia będziemy starać się informować Was o wszystkich doniesieniach transferowych, jednocześnie segregując je na te, które traktować poważnie, a które z przymrużeniem oka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!