BayArena
fot. www.bayer04.de

Khaled Narey, jeden z czołowych graczy naszej drużyny U23, zasili skład trzecioligowych rezerw Borussi Dortmund. Jako że od kilku dni okno transferowe w Niemczech jest zamknięte, 19-latek zmieni barwy klubowe dopiero w lipcu.

O piłkarzu ciepło wypowiada się koordynator pionu juniorskiego BVB, Lars Ricken. – Jest zawodnikiem szybkim, zwrotnym i groźnym pod bramką, który może być wystawiany na wielu pozycjach – powiedział Ricken.

Narey na skrzydle czuje się dobrze zarówno jako boczny obrońca, jak i pomocnik. W rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem drużyny rezerw. Rozegrał 20 spotkań, w których zdobył 5 bramek, dzięki czemu plasuje się na drugim miejscu w drużynie pod względem liczby zdobytych goli.

Przyszły zawodnik klubu z Dortmundu miał również okazję zagrać w jednym z zimowych sparingów Bayeru, a konkretnie w finałowym meczu towarzyskiego turnieju WinterCup. Khaled przyczynił się wydatnie do zwycięstwa Aptekarzy nad Eintrachtem Braunschweig: to po jego dośrodkowaniu powstało zamieszanie w polu karnym rywali, dzięki któremu decydującą bramkę zdobył Aziz Bouhaddouz.