Miło nam jest poinformować, że być może- już niedługo przy okazji naszych wyjazdów na mecze Bayeru Leverkusen, BayArenę, jak i inne stadiony, na których się pojawimy, przyozdabiać będzie flaga 1. Polskiego Fanclubu Bayeru 04 Leverkusen- SVB Polonia Fanclub.

To jak szybko powstanie flaga zależy tylko i wyłącznie od członków naszego fanclubu, oraz pozostałych sympatyków Bayeru 04 Leverkusen, którzy zdecydują się wesprzeć tą inicjatywę. W związku z tym że członkostwo w Fanclubie nic Was nie kosztuje, liczymy na to, że choć w małym stopniu zdecydujecie się wspomóc sfinansowanie flagi, bo liczy się każda złotówka!

O wsparcie prosimy również pozostałych czytelników strony BayerLeverkusen.pl, którym to spodobał się pomysł stworzenia flagi polskiego Fanclubu Bayeru.

Wymiary flagi to 7 x1.8 metra, nie będzie ona drukowana (tak by było taniej), lecz w całości szyta. Koszt wykonania takiej flagi to 850 zł.

Niedługo w sprzedaży pojawią się różne gadżety, z których cały zysk przeznaczony będzie właśnie na flagę.

Zbiórka prowadzona będzie dopóki nie uzbieramy potrzebnej kwoty. O wpłatach będziemy stale informować na naszym forum, a pieniądze można wpłacać tutaj:

Dane do przelewu:

 

Elżbieta Pelc

ul. Kosteckiego 4d/3

58-305 Wałbrzych

Alior Bank

57 2490 0005 0000 4000 2185 3697

Tytuł przelewu: FLAGA- (Nick osoby wpłacającej)

 

Więcej informacji na temat flagi uzyskacie pisząc na e-mail: fanclub@bayerleverkusen.pl

 

Z kibicowskim pozdrowieniem- oficjalny fanclub Bayeru 04 Leverkusen- SVB Polonia Fanclub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!