Edmond Tapsoba
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen chce zatrzymać w swoich szeregach środkowego obrońcę Edmonda Tapsobę, ale zadanie to może okazać się trudne do wykonania. Reprezentant Burkina Faso nie może bowiem narzekać na zainteresowanie swoją osobą na rynku transferowym.

Jak donosi Sport Bild, oprócz Arsenalu o zakontraktowanie środkowego obrońcy walczą również inne kluby z angielskiej Premier Leagie ? Chelsea i Manchesteru United.

Bayer Leverkusen, a konkretnie dyrektor sportowy, Simon Rolfes stwierdził, że 22-latek na pewno nie zostanie sprzedany latem, ale jasne jest, że każdy zawodnik ma swoją cenę, a niemoralna oferta spowodowałaby, że szefowie Bayeru zaczęliby zastanawiać się nad transferem. Sport Bild twierdzi, że oferta na poziomie 50 milionów euro mogłaby zmienić myślenie Aptekarzy.

Przypomnijmy, że latem z Bayerem Leverkusen pożegnał się już Sven Bender, który zakończył piłkarską karierę, Aleksandar Dragovic, niewykluczone jest także odejście Jonathana Taha. Ewentualny transfer Tapsoby mógłby bardzo mocno skomplikować sytuację defensywną klubu z BayArena.

Źródło: www.sportbild.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!