Kapitan Bayeru 04 Leverkusen Simon Rolfes, podpisał nowy kontrakt z klubem do 30 czerwca 2015 roku. Piłkarz, który w Leverkusen jest od 2005 roku, przedłużył swoją obecną umowę o dwa lata.

– Podpis Simona był dla nas ważnym krokiem w wyznaczaniu przyszłości – tłumaczy Rudi Voller, dyrektor sportowy Bayeru. Zadowolony z tej decyzji jest także prezes Aspiryn, Wolfgang Holzhauser – Cieszymy się, że jeden z naszych najlepszych i najbardziej sympatycznych piłkarzy, zostanie u nas. Jest jedną z najbardziej wpływowych osób, nie tylko na boisku – tłumaczy.

Na temat przedłużenia umowy, wypowiedział się także sam zainteresowany, czyli Rolfes. – Mam za sobą bardzo udany czas w Leverkusen. Chcę to kontynuować w najbliższych latach. Zespół budowany jest tutaj krok po kroku. Mamy mieszankę młodych i doświadczonych graczy. Z mojej strony zapewnię wszystko, by osiągnąć sukces – mówi kapitan Bayeru.

Piłkarz Bayeru trafił na BayArenę z Alemannii Aachen za 650 tys. Euro, stając się po kilku latach filarem drugiej linii Aptekarzy i kapitanem drużyny. To właśnie dzięki grze w barwach ekipy z Leverkusen zaliczył debiut w reprezentacji Niemiec i do dziś zebrał w niej 26 występów i dwie bramki.

W barwach Bayeru zagrał 223 razy w Bundeslidze, zdobywając 34 bramki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!