Gerardo Seoane
fot. www.bayer04.de

W sobotę 30 lipca, Bayer Leverkusen rozpocznie sezon 2022/23 meczem I rundy Pucharu Niemiec z SV 07 Elversberg. Szkoleniowiec Aptekarzy, Gerardo Seoane wypowiedział się na temat formy swoich podopiecznych oraz celów na nadchodzący sezon.

Gerardo Seoane o formie swojej drużyny: ? Cieszymy się, że nie odnieśliśmy żadnych kontuzji podczas obozu treningowego. Oczywiście zawsze jest kilka niedociągnięć, ale to wszystko jest częścią tej fazy. Udało nam się zrobić krótką przerwę i teraz dobrze sobie radzimy, wracając do treningów. Stan fizyczny wszystkich graczy jest inny, a to oznacza, że ??powrót do zdrowia nie jest taki sam. Zawodnicy, którzy na przykład byli dłużej kontuzjowani, zawsze inaczej reagują na stresy i napięcia, ale to też jest całkowicie normalne. Ogólnie jesteśmy na dobrej drodze.

Gerardo Seoane o nadchodzącym meczu z SV 07 Elversberg: ? Musimy mieć świadomość, że jest to mecz pucharowy z profesjonalną drużyną. Oczywiście powiedziałbym, że normalnie nie powinniśmy tracić tej świadomości, ale trzeba też zdać sobie sprawę, że przeciwnicy są w akcji od kilku tygodni i rozegrali kilka meczów, a do tego jest to mecz pucharowy, w którym wszystko może się zdarzyć. Dlatego traktujemy tych przeciwników absolutnie poważnie, tak jak w przypadku każdej innej gry.

Gerardo Seoane o celach na nowy sezon: ? To pozytywne, że skład zespołu jest praktycznie tak sam. Mamy zarówno głębię, jak i jakość w składzie, a wraz z Adamem Hlozekiem pozyskaliśmy kolejnego ekscytującego gracza. W związku z tym możemy wziąć wiele spostrzeżeń i pewności siebie z poprzedniego sezonu, ale nie możemy zabrać ze sobą żadnych punktów. Chcemy się doskonalić w wielu obszarach, aby móc osiągać lepsze wyniki. Po przygotowaniach do sezonu czuję się dobrze. Zawodnicy wykazali się duchem i dobrą równowagą między zabawą, a skupieniem. Widać ambicję chłopaków na treningu. Jednocześnie czuć zdrową agresję i niezbędny szacunek. Wierzymy w nasze możliwości, ale wszyscy wiemy, że sezon zaczyna się bez punktów na tablicy i trzeba o nie walczyć.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!