Gerardo Seoane
fot. www.bayer04.de

Po porażce 2:3 na wyjeździe z Atalantą Bergamo w Lidze Europy i nocnej podróży powrotnej do Leverkusen, zawodnicy Bayeru odbyli w piątek rano trening regeneracyjny. Po treningu, główny trener Gerardo Seoane odpowiadał na pytania mediów przed derbowym starciem Bundesligi z FC Köln.

? Widzieliśmy w meczu z Atalantą, że musimy popracować, aby dostosować się do fizycznej gry. Musimy nauczyć się panować nad piłką pomimo oporu przeciwnika, aby móc czerpać później korzyści z takich sytuacji ? powiedział trener Bayeru Leverkusen, Gerardo Seoane.

? Naszym celem musi być wymuszenie na przeciwnikach podań i tempa. Musimy pokazać nasze mocne strony w momentach, w których robi się ciężko. Wiemy, że możemy grać w piłkę na wysokim poziomie szybko i bezpośrednio za pomocą kilku dotknięć piłki. Ale w przypadku niektórych przeciwników potrzebne są inne umiejętności, takie jak używanie ciała w grze fizycznej.

? Zarówno w Monachium , jak i w Bergamo było oczywiste, że możemy zmienić nasz system podczas meczu i dobrze sobie radzić. Nie zdecydowałem do końca, w jakiej formacji zagramy z Kolonią. Wciąż jesteśmy na etapie analizy.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!