Gerardo Seoane
fot. www.bayr04.de

Szkoleniowiec Bayeru Leverkusen, Gerardo Seoane wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Borussią Dortmund. Poniżej zapis z konferencji trenera Aptekarzy przed pierwszym meczem w nowym sezonie.

? Naprawdę nie możemy się doczekać meczu z BVB. Gra przeciwko dobremu zespołowi na Westfalenstadion to wielkie wyzwanie, które chętnie podejmiemy ? powiedział Gerardo Seoane podczas konferencji prasowej przed meczem z Borussią Dortmund.

? Nadal mamy bardzo dobre wspomnienia z naszego ostatniego meczu w Dortmundzie. W minionym sezonie liczba widzów była jeszcze ograniczona, ale tym razem obie drużyny ponownie zaoferują atrakcyjny mecz przed pełnym stadionem.

? Z wyjątkiem Amine Adliego i Floriana Wirtza, cały skład jest do naszej dyspozycji. Adli zbliżył się do zespołu w tym tygodniu, ale nadal będzie potrzebował trochę czasu.

? Wszyscy byliśmy bardzo rozczarowani na początku tygodnia porażką w Pucharze Niemiec. Wyczuwam, że zespół jest bardzo chętny do pokazania znacznej poprawy w sobotę.

?  Borussia Dortmund bardzo dobrze zreorganizował się latem. Zarówno na środku obrony, jak i w ofensywie. Z naszej strony po raz kolejny życzymy powrotu do zdrowia Sebastienowi Hallerowi. To znakomity gracz, który z łatwością może zastąpić Haalanda.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!