Obchodzący dzisiaj 28 urodziny Simon Rolfes już latem zostanie ojcem. To będzie pierwsze dziecko Simona i Jenny Rolfes, którzy są szczęśliwym małżeństwem od czerwca ubiegłego roku. Para jak na razie nie wie, czy ich pociechą będzie chłopiec, czy dziewczynka.

Dla kapitana Bayeru 2010 rok nie mógł zacząć się lepiej. Rolfes wrócił na ligowe boiska po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, a jego drużyna wygrała pierwszy ligowy mecz i pozostała na pozycji lidera Bundesligi.

Nadchodzące miesiące mogą być jeszcze lepsze. Wszak Bayer walczy o tytuł mistrza Niemiec i udział w Lidze Mistrzów. Poza tym Rolfes ma ogromne szanse, aby razem z reprezentacją Niemiec pojechać na finały Mistrzostw Świata do RPA, gdzie Niemcy mają ogromne apetyty na medal. I bardzo możliwe, że jeśli nasi sąsiedzi będą długo uczestniczyć w turnieju, Rolfes – jeśli znajdzie się w kadrze – dowie się, że został tatą, przebywając w Afryce. Termin narodzin jest bowiem wyznaczony na lipiec.

A z racji urodzin Simona, życzymy mu przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności i sukcesów w jego piłkarskiej karierze i życiu osobistym.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!