Po półrocznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych w lewym kolanie, Robbie Kruse wraca stopniowo do normalnych treningów z pierwszą drużyną. Reprezentant Australii, który z powodu ciężkiej kontuzji ominął nie tylko rundę wiosenną Bundesligi, ale i mistrzostwa świata w Brazylii, pojawił się na piątkowych zajęciach prowadzonych pod okiem Rogera Schmidta.

Skrzydłowy, wybrany przez rodzimych ekspertów najlepszym piłkarzem Australii w 2013 roku, wciąż nie trenuje z zespołem na pełnych obrotach. Pierwsze lekkie, indywidualne przebieżki rozpoczął już pod koniec minionego sezonu. Teraz wreszcie miał możliwość trenowania z resztą kolegów z drużyny.

25-latek wziął udział w rozgrzewce, po czym ćwiczył z pozostałymi Aptekarzami podania. Zorganizowaliśmy dla niego obniżony program treningowy, ale jest na najlepszej drodze do wznowienia pełnego treningu już wkrótce – powiedział jeden ze szkoleniowców Bayeru, Daniel Niedzkowski, dodając: – Bardzo się z tego cieszę. To coś szczególnego, móc trenować z resztą składu.

Robbie Kruse przeszedł do Bayeru przed sezonem 2013/14 ze spadającej do 2. Bundesligi Fortuny Düsseldorf. Dla Aptekarzy w rundzie jesiennej zagrał łącznie w 21 spotkaniach, w których strzelił 3 gole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!