Jak już informowaliśmy na naszym serwisie, 13 maja Bayer wylatuje do Chin. Drużyna Juppa Heynckesa przyjęła zaproszenie od Chińskiego Związku Piłki Nożnej (CFA). ?Aptekarze” w Chinach będą przebywać do 20 maja i rozegrają w tym czasie dwa sparingi.

Firma Bwin, oferująca zakłady sportowe przygotowała ciekawą ofertę, która pozwala typować najbliższe mecze Bayeru Leverkusen rozgrywane w Chinach.

Pierwszy sparing odbędzie się 16 maja (sobota), a rywalem będzie olimpijska reprezentacja Chin. Drugie spotkanie towarzyskie ?Aspiryny” rozegrają w środę, 19 maja już z pierwszą kadrą Chin.

Poza sparingami, wyjazd ma służyć promocji naszego klubu oraz wzmocnić stosunki gospodarcze i sportowe z azjatyckim krajem. Poza tym Rudi Völler i Wolfgang Holzhäuser wezmą udział w Światowej Wystawie EXPO w Szanghaju.

Do Chin Jupp Heynckes zabiera 20-osobową kadrę, w której znajduje się sporo młodych zawodników. Brakuje piłkarzy, którzy przygotowywać się będą ze swoimi reprezentacjami do Mundialu oraz tych kontuzjowanych, wśród których znalazł się Sami Hyypia, który narzeka na ból kręgosłupa.

Na drugi sparing do zawodników dołączy Stefan Reinartz, który wcześniej jako rezerwowy gracz będzie przebywał z kadrą Niemiec, która 13 maja gra mecz z Maltą. Poza tym w kadrze ?Aptekarzy” znajduje się dwóch Polaków: Tomasz Zdebel, który jednak przechodzi po sezonie do Alemannii Aachen, oraz Tomasz Bobel, któremu co prawda kończy się kontrakt z Bayerem, ale w związku z kontuzją Adlera, ma zostać przedłużony.

Kadra Bayeru 04 Leverkusen na wyjazd do Chin:

Bramkarze: Fabian Giefer, Benedikt Fernandez, Tomasz Bobel.

Obrońcy: Daniel Schwaab, Manuel Friedrich, Lukas Sinkiewicz, Michal Kadlec, Gonzalo Castro, Rico Weiler, Sascha Eichmeier.

Pomocnicy: Lars Bender, Tomasz Zdebel, Stefan Reinartz (tylko drugi sparing), Burak Kaplan, Thanos Petsos, Stefan Grummel, Björn Kluft.

Napastnicy: Patrick Helmes, Sascha Marquet, Pierre Lasogga.

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ BWIN NA WSZYSTKIE MECZE TOWARZYSKIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!