28 czerwca wznowią treningi piłkarze Bayeru, tym samym rozpoczynając przygotowania do sezonu 2010-2011. W pierwszych zajęciach nie wezmą udziału zawodnicy, którzy zagrają w tegorocznych Mistrzostwach Świata w RPA. Dołączą oni do reszty zespołu na drugim obozie w Sankt Gallen.

Cztery dni później – 2 lipca, kadra Bayeru uda się na obóz w austriackie Alpy, a konkretnie do Zillertal, gdzie będzie przebywać do 10 lipca. Drużyna będzie codziennie trenować na miejscowym Parkstadion Zell. „Aptekarze” rozegrają tam również mecze towarzyskie, jednak na chwilę obecną nie są znani jeszcze sparingpartnerzy.

Po powrocie z Austrii, nasza drużyna rozegra 16 lipca sparing z St. Pauli na jego boisku.

Drugi obóz potrwa od 23 do 30 lipca, a za miejsce wybrano ośrodek sportowy „Säntispark” w szwajcarskim Sankt Gallen. Dopiero na tym obozie Jupp Heynckes będzie mógł skorzystać z zawodników, którzy zagrają na Mundialu. W czasie pobytu w Szwajcarii Bayer rozegra również parę sparingów.

1 sierpnia, od razu po powrocie ze Szwajcarii, piłkarze wezmą udział w otwarciu sezonu na BayArena. Generalną próbą, przed rozpoczęciem ligowego sezonu, będzie sparing z Alemannią Aachen 8 sierpnia.

W dniach od 13 do 15 sierpnia zostaną rozegrane mecze 1. rundy DFB Pokal, a już tydzień później wystartuje Bundesliga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!