Dwóch kolejnych zawodników z rozwiązywanej w Leverkusen drużyny Bayeru U23 znalazło sobie nowe kluby. Od przyszłego sezonu Nico Perrey występować będzie w KSV Hessen Kassel, zaś Erik Zenga zagra dla SC Preußen Münster. O pozyskaniu nowych graczy poinformowały oficjalne strony obu zespołów.

Nico Perrey (na zdjęciu) był wymieniany swego czasu jako jeden z bardziej obiecujących środkowych obrońców spośród juniorów Bayeru. Mający za sobą występy w młodzieżowych kadrach Niemiec 20-letni zawodnik będzie jednakże grywał od przyszłego sezonu zaledwie na czwartym poziomie rozgrywek: Hessen Kassel to drużyna występująca w Regionalliga Südwest, w dodatku w ostatnim sezonie zajęła dopiero 13. miejsce w tabeli.

Z kolei Erik Zenga zamienił jeden trzecioligowy klub na drugi: były kapitan niemieckiej reprezentacji U20 poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w VfL Osnabrück. Po zaliczeniu 21 oficjalnych występów na poziomie 3. Bundesligi, Zenga związał się rocznym kontraktem z Preußen Münster. W nowym klubie Erik spotka innego byłego Aptekarza, Juliana Riedela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!