Nie na jeden – jak wcześniej informowaliśmy – a na dwa sezony do SC Freiburg został wypożyczony nowy nabytek Bayeru 04 Leverkusen, Zvonko Pamic. 19-letni Chorwacki pomocnik trafił do Leverkusen z NK Karlovac.

Pamic podpisał z „Aptekarzami” kontrakt do 2015 roku, jednak włodarze naszego klubu od razu zaznaczyli, że zostanie najpierw wypożyczony do innej drużyny.

Wczoraj Pamic przeszedł we Freiburgu badania lekarskie, a dziś podpisane zostało jego wypożyczenie do końca sezonu 2011-2012. W myśl tej umowy, Freiburg nic nie musi płacić naszemu klubowi za wypożyczenie, jednak nie ma również prawa do ewentualnego transferu Pamicia.

Pamic w tym sezonie zdobył 5 bramek w 30 meczach ligi chorwackiej. Dobre opinie o młodym piłkarzu potwierdza chorwacki korespondent „Kickera”, Milivoj Nikolic. – On jest jednym z największych talentów w naszym kraju, świetnie czyta grę i inteligentnie rozgrywa piłkę – chwali Nikolic, który ma jednak pewne obawy – Obawiam się jednak, czy nie jest dla niego za wcześnie na grę w tak silnej lidze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!