Simon Rolfes
fot. www.bayer04.de

Simon Rolfes jest chwalony ze wszystkich stron za letnie transfery Bayeru Leverkusen. Teraz niemiecki klub podpisał nową umowę z dyrektorem sportowym.

Simon Rolfes i Bayer Leverkusen wspólnie wkraczają w przyszłość. Aptekarze poinformowali, że dyrektor sportowy przedłużył kontrakt do 2028 roku, podczas gdy poprzednia umowa obowiązywała do 2026 roku.

Werner Wenning, przewodniczący Komitetu Akcjonariuszy Bayer 04 poinformował: – Simon Rolfes ma szczególną umiejętność łączenia swojego doświadczenia i cech jako zawodnika z wymogami zarządzania we współczesnej profesjonalnej piłce nożnej. Charakteryzuje go wysoki poziom specjalistycznej wiedzy i doskonałe wypatrywanie talentów na światowym rynku, ale także ogromna ciężka praca i niepowtarzalne DNA Bayeru 04.

Sam Rolfes stwierdził natomiast – Bayer 04 był i jest częścią mojego życia. Wiele się tutaj nauczyłem i cieszę się, że wraz z wieloma profesjonalnymi i zaangażowanymi kolegami mogę przyczynić się do dalszego rozwoju klubu. W ciągu ostatnich kilku lat wiele osiągnęliśmy i ogromnie zyskaliśmy na jakości, nie tylko na boisku.

– Bayer 04 ma również wiele do zaoferowania – to wymagający, nowoczesny i głodny sukcesów klub. Bardzo miło mi pracować w tak profesjonalnym środowisku. Dlatego bardzo się cieszę, że będziemy razem kontynuować tę ekscytującą ścieżkę.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!