Piero Hincapie
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen przedłużył kontrakt z reprezentantem Ekwadoru, Piero Hincapie. 21-latek podpisał nowy kontrakt z zespołem Aptekarzy do 30 czerwca 2027 roku. Obecny kontrakt Hincapiego obowiązywał do lata 2026 roku.

– Podpisanie umowy przez Piero osiemnaście miesięcy temu było inwestycją w przyszłość – wówczas był utalentowanym środkowym obrońcą z naprawdę dużym potencjałem – powiedział Simon Rolfes, dyrektor zarządzający sportowy Bayer Leverkusen.

– Już dawno stał się kluczowym zawodnikiem naszego zespołu i pokazał swoją międzynarodową jakość w Bundeslidze, w Lidze Mistrzów, a ostatnio na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Piero jest jednym z kluczowych elementów zespołu, na którego możemy liczyć i pomoże nam osiągnąć ambitne cele w ciągu najbliższych kilku lat – dodał Rolfes.

– Bayer Leverkusen jest dla mnie odpowiednim klubem. Nie obiecywano mi tutaj zbyt wiele, ale dostałem czas na boisku na wysokim poziomie jako młody zawodnik, którego potrzebowałem – powiedział Hincapie.

– Udało mi się tu zadomowić i umocnić swoje miejsce w drużynie narodowej. To dla mnie wielka motywacja, aby w nadchodzących latach nadal rozgrywać dobre mecze i dążyć do tytułów z Bayerem Leverkusen.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!