Bayer Leverkusen doszedł do porozumienia z Schalke Gelsenkirchen w kwestii transferu definitywnego reprezentanta Grecji Kryriakosa Papadopoulosa. Popularny ?Papa”, który w ubiegłym sezonie był wypożyczony do Aptekarzy podpisał kontrakt obowiązujący do czerwca 2020 roku. Kwota transferu zdaniem portalu ?transfermarkt.de” ma wynieść około 7,5 miliona euro.

– Bardzo się cieszę, że klubom udało się dojść do porozozumienia – wyznał Grek. – Pomimo kontuzji spędziłem fantastyczny rok w Leverkusen. Klub obdarzył mnie wielkim zaufaniem i jestem mu za to wdzięczny. Nie mogę się doczekać mojej przyszłości w tym wielkim zespole. Jestem pewny, że możemy wiele osiągnąć.

Transfer Greka skomentował dyrektor sportowy Bayeru Rudi Voeller – Papadopoulos pokazał w zeszłym sezonie, że potrafi wnieść do zespołu dużo jakości. Pomimo 23 lat jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Ponadto ?Papa” fantastycznie wprowadził się do zespołu. Jego duch walki, zaangażowanie i pasja były imponujące.

Zadowolenie z definitywnego pozyskania Greka wyraził również prezes klubu Michael Schade – Bardzo się cieszę, że udało nam się go zatrzymać. Po zakończeniu sezonu naszym priorytetem było długoterminowe związanie się z nim.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!